Кредити фізичним особам

Наша фінансова установа пропонує кредитування фізичних осіб з гарною кредитною історією, хто реально оцінює свої можливості. Фінансовий стан позичальника та його спроможність своєчасно повернути борг та відсотки за користування кредитом, наявність забезпечення є основними критеріями для розгляду можливості надання кредиту.

Цей розділ допоможе Вам отримати інформацію про кредитування нашим фінансовою установою фізичних осіб.

1. Види кредиту::

а) короткостроковий кредит - 24% річних (ставка за кредитом)

а) середньостроковий кредит - 26% річних (ставка за кредитом)

б) короткострокова кредитна лінія - 28% річних (ставка за кредитом)

б) середньострокова кредитна лінія - 30% річних (ставка за кредитом)

2. Термін на який видається кредит:

а) короткостроковий – до 1 року

б) середньостроковий – до 3 років

3. Схема погашення кредиту:

а) ануїтетні платежі – рівні за сумою щомісячні платежі по кредиту, що включають в себе суму нарахованих відсотків за кредит та суму основного боргу. Так Вам буде зручно планувати свій бюджет;

б) диференційовані платежі - сам кредит виплачується рівними частками протягом усього терміну користування кредитом, а розмір загального платежу щомісяця зменшується. Така схема погашення кредиту знижує Вашу фінансову навантаження на другий період кредитування.

в) платежі за графіком - погашення кредиту відбувається згідно встановленого графіка та враховує Ваші фінансові можливості.

4. Вид забезпечення кредиту:

а) забезпечені заставою\іпотекою -майном\нерухомістю, майновими правами

б) з іншим забезпеченням – гарантії та поручительства банків, фінансових установ, страхових компаній, майнове поручительство третіх осіб.

5. Термін розгляду заявки на кредит – 2 дні.

6. Кредити надаються в національній валюті.

7. Вартість кредиту:

Вартість кредиту залежить від виду, терміну, схеми погашення Кредиту та виду забезпечення. Процентна ставка за кредитом ринкова і чесна.

Досвідчені фахівці нашої установи допоможуть Вам визначити і підібрати оптимальні для Вас умови кредитування, враховуючи Ваші побажання і можливості.


Для отримання кредиту заповніть  Анкету і Клопотання на отримання кредиту фізичної особи, та разом із документами, відповідно до переліку, передайте будь-яким

 
©2022 Agro Investment Centre. All Rights Reserved.