Надання послуг з факторингу

Факторинг - це комплекс фінансових послуг для виробників і постачальників, які здійснюють торгівельну діяльність на умовах відстрочення платежу. Факторинг включає в себе фінансування, управління дебіторською заборгованістю клієнта (облік дебіторської заборгованості, контроль термінів платежів), збір дебіторської заборгованості та інформаційно-аналітичне обслуговування клієнта по факторингу (щоденне надання звітів про стан дебіторської заборгованості).

 

Послуги факторингу від ТОВ «Аграрно-Інвестиційний Центр» дозволяють задовольнити потреби компаній з коротким циклом виробництва, які займаються оптовою торгівлею (продуктами харчування, лікарськими препаратами, парфумерією, косметикою, засобами гігієни, автозапчастинами, побутовою технікою, канцтоварами, оргтехнікою, будівельними матеріалами і т. д.), сфери послуг (рекламні, транспортні, поліграфічні, телекомунікаційні), здійснюють постійні поставки товарів (роботи, послуги) на умовах товарного кредиту.

 

Схема факторингу:

 

1)      Клієнт укладає ТОВ «Аграрно-Інвестиційний Центр» договір факторингу строком до 6 місяців. У випадку факторингу з регресом додатково укладається договір поруки.

2)      Клієнт повідомляє покупця про переуступку права вимоги і реквізити для оплати згідно договору.

3)      У рамках чинного з покупцем договору Клієнт відвантажує продукцію покупцеві ( надає послуги) на умовах відстрочення платежу.

4)      Протягом 3 (трьох) днів з надання в ТОВ «Аграрно-Інвестиційний Центр» документів, що підтверджують поставку, або оказання послуг (накладної), ТОВ «Аграрно-Інвестиційний Центр» перераховує клієнту грошові кошти в розмірі до 90% від суми товару або послуги.

5)      Покупець погашає свій борг з постачання на рахунок ТОВ «Аграрно-Інвестиційний Центр».

 

Умови надання послуг з факторингу:

 

Вид факторингу  - факторинг без регресу, факторинг з регресом;

Валюта операції – гривня;

Термін надання факторингового обслуговування – до 6 місяців;

Комісія за фінансування – від 1,5% за договорами факторингу з регресом, від 10% за договорами факторингу без регресу;

Інші збри, платежі, податки – додаткових зборів, платежів, податків та будь яких інших виплат у зв’язку з заключенням та виконанням договору факторингу не стягується.

Мінімальний ліміт фінансування – 200 000,00 грн.

Максимальний ліміт фінансування – не може перевищувати 90% від суми відступленого права вимоги;

Факторинг не надається - державним установам; кредитним, фінансовим і страховим організаціям; інвестиційним фондам, недержавним пенсійним фондам; професійним учасникам ринку цінних паперів; підприємствам грального бізнесу; компаніям, які мають негативну кредитну історію; фізичним особам та фізичним особам-підприємцям.

Умови регресу - у разі несвоєчасної сплати дебітором грошових коштів за договором, укладеним з клієнтом, ТОВ «Аграрно-Інвестиційний Центр» надає дебіторам додатковий період очікування платежу для виконання своїх зобов'язань - 30 календарних днів.

По завершенню додаткового періоду очікування платежу клієнт протягом наступних 10 календарних днів зобов'язаний погасити заборгованість за отриманим фінансуванням.

 

Для отримання попередніх умов факторингу необхідно надати в ТОВ «Аграрно-Інвестиційний Центр» наступні документи (термін попереднього розгляду 1-2 дні, у разі позитивного результату повний список необхідних документів буде вислано спеціалістом Товариства):


1. Анкета-заявка клієнта (за формою).

2. Фінансова звітність клієнта за 4 звітні дати.

3. Виписка-аналіз рахунку № 36 клієнта (з кореспонденцією рахунків за останні 6 місяців, кожен місяць окремо).

4. Картки рахунки № 36 клієнта за кожним дебітором, планованому до передачі на факторинг, за 6 повних місяців (в Excel).

5. Оборотно-сальдова відомість 36, 63 рахунку Клієнта за останні 6 повних місяців.

6. Контракт (и) за Дебітором (-ами), які розглядаються на факторингове обслуговування.

 

      Анкета Клієнта – Факторинг 

 

 

Розпорядження Національної Комісії, що здійснює фінансове регулювання у сфері ринків фінансових послуг №888 від 04.04.2017 р.

©2024 Agro Investment Centre. All Rights Reserved.